2011-11-23 10:03: Bezpieczna droga
Codziennie na naszych drogach dochodzi do wielu wypadków drogowych, w których siłą rzeczy zawsze są osoby poszkodowane, dobrze jeżeli kończy się na lekkich urazach, ale niestety są również i przypadki śmiertelne. Stąd od kilku już lat 15 listopada obchodzony jest dzień pamięci ofiar wypadków drogowych i wówczas prowadzona jest kampania społeczna pod hasłem "Bezpieczna Droga", której organizacji podjęła się Komenda Powiatowa policji w Bartoszycach oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Sokolicy oraz Gimnazjum w Kinkajmach.
Widok wypadku drogowego zawsze odbiera dech w piersi, kierowcy automatycznie zwalniają, zapominalscy pasażerowie zapinają pasy, rowerzyści nakładają odblaskowe kamizelki, i szkoda, że do takich zwykłych czynności niektórzy przekonują się dopiero w takich sytuacjach. A przecież powinny być one nagminne i naturalne, dla swego i innych użytkowników dróg bezpieczeństwa, szczególnie teraz gdy zmrok zapada bardzo wcześnie, a warunki atmosferyczne nie służą jeździe.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.