2011-11-23 10:02: Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy
Dodatkowe, a do tego nowoczesne wyposażenie na stanie jednostki pełniącej bezpieczeństwo na danym terenie zawsze jest wielkim wydarzeniem w życiu środowiska lokalnego. W tym momencie mamy na myśli nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, który od kilku już dni jest na stanie jednostki OSP w Sątopach Samulewo, ale warto dodać, że to nie jedyna okazja do tak uroczystego spotkania w centrum miejscowości.
Im mniejsze miejscowości, tym bardziej widać zmiany jakie zachodzą na jej terenie, i tym bardziej zauważalne jest aktywne działanie władz samorządowych. Od kilku dni zmiany takie mogą oceniać mieszkańcy Sątop Samulewo, bowiem właśnie tam odbyło się uroczyste przekazanie dwóch istotnych dla mieszkańców obiektów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.