2011-11-17 12:43: Dzień Niepodległości z udziałem mieszkańców
Powiatowe obchody Dnia Niepodległości to nie jedyne spotkanie z tej okazji w naszym mieście. Uroczystości miejskie miały równie podniosły charakter, choć odbyły się już nie na otwartej przestrzeni, ale także w centralnym miejscu spotkań kulturalnych, a mianowicie w Bartoszyckim Domu Kultury. Miejskie obchody tegorocznego Dnia Niepodległości rozpoczęły się uroczystą mszą św. w intencji ojczyzny i patriotyzmu w kościele p.w.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-11-19 13:48, dodał: Witold Darski
Piękny, wzruszający program przygotowany przez młodzież, wspaniały występ Wiesławy Niemaszek - gratulacje. Tylko dlaczego nie potrafimy oddać honoru i szacunku Bogowi i Ojczyźnie nie wstając w czasie odtwarzania pieśni hymnicznych? - vide "Rota" Marii Konopnickiej.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.