2011-11-17 12:39: Ćwiczenia OSP na terenie Bartoszyc
Kłęby dymu, oraz zgłoszenie o pożarze nie pozostawia jednostkom straży pożarnej żadnego wyboru, zastępy muszą przystąpić do akcji bez względu na zagrożenie, a w tym przypadku było ono spotęgowane bowiem zdarzenie miało miejsce na terenie zakładu Chemirol w Bartoszycach.
Do akcji gaszenia pożaru, oraz ratowania personelu zakładu Chemirol, na którego terenie miało miejsce zdarzenie, zaangażowano kilka jednostek ochotniczych straży pożarnych. W tej sytuacji zagrożenie było dość znaczące, ze względu na mocne zadymienie w budynku, oraz na towar jaki został tam zmagazynowany. Kilkanaście zastępów straży pożarnej natychmiast przystąpiło do wspólnej akcji i ratowania mienia, oczywiście na pierwszy plan wysunęła się pomoc udzielana poszkodowanym osobom znajdującym się wewnątrz budynku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.