2011-11-17 12:38: Zakończenie projektu "Z biegiem Łyny"
Wszystko co jest związane z Bartoszycami wzbudza ciekawość słuchaczy Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w tym głównie sekcji turystycznej, która dociera do symboli historycznych, a także samych źródeł. Stąd też stworzony został wspólny projekt pod nazwą "Z biegiem Łyny", ściśle związany z naszym miastem, a właściwie rzeką go okalającą.
Beneficjenci mieli zatem okazję osobiście uczestniczyć w jednym z etapów projektu, który dotyczył wyprawy do źródeł rzeki Łyny. Projekt z wycieczką na pierwszym planie został bardzo pozytywnie przyjęty przez uczestników, których historia i źródła rzeki zafascynowały tak bardzo, że zapewne powrócą tam z kolejną grupą chętnych i ciekawych słuchaczy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.