2011-11-17 12:36: Krzysztof Daukszewicz w Wojskowym Klubie Kultury
Nasze województwo temu artyście scenicznemu nigdy nie było i nie będzie obce, bowiem tu urodził się, dorastał, w tym studiował w Olsztynie, a więc tu rodził się jego talent do uszczypliwej satyry, mowa o Krzysztofie Daukszewiczu, który z kolejną wizytą gościł w Bartoszycach. Oczywiście spotkanie było czysto artystyczne na zaproszenie gospodarzy, czyli aktywnie ostatnio działającego Wojskowego Klubu Kultury, który do swej sali widowiskowej zaprasza znakomitych artystów, ale przede wszystkim widzów spragnionych kulturalnych spotkań w naszym mieście.
Jak wspomnieliśmy tym razem w roli głównej wystąpił na scenie Krzysztof Daukszewicz, znany nie tylko z występów kabaretowych, ale również z felietonów radiowych, czy komentarzy telewizyjnych. Dla bartoszyckiej publiczności przygotował natomiast program dotykający każdej sfery życia, tak by rozbawić publiczność w każdym wieku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.