2011-11-09 10:30: Mianowanie kadetów w ZSO w Górowie Ił.
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej nigdy nie należał do najprostszych, i to zarówno ze strony uczniów jak i ich rodziców. Dlaczego tak jest, bowiem to często decyzja, która wpływa na kształtowanie się kolejnych wyborów tym razem dotyczących życia zawodowego, lub też kontynuacji nauki. Znając realia rynku pracy młodzi ludzie podejmując kształcenie oczekują konkretnych możliwości po skończeniu szkoły, stąd też stale poszukują ciekawych kierunków nauczania.
Z nową inicjatywą kształcenia wyszedł zatem Zespół Szkół w Górowie Iławeckim, który w roku ubiegłym pilotażowo stworzył nowy kierunek nauki w szkole ponadgimnazjalnej o profilu mundurowym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.