2011-11-09 10:26: III edycja projektu "Ja i Mały Teatr"
Po raz kolejny organizatorzy, czyli Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach, odetchnęli z ulgą i ogromnym zadowoleniem po III Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Ja i Mały Teatr". Pomysł który zrodził się spontanicznie z każdą edycją nabiera swych barw i charakterystycznych elementów, dla których do tej placówki w dniu teatralnego święta zjeżdża tłum młodych artystów z wieloma ciekawymi przedstawieniami.
I tym samym na scenie wystąpiło aż osiem grup teatralnych, łącznie osiemdziesięciu uczestników, którzy codzienną salę gimnastyczną zamienili w prawdziwy teatr, zaś uczniów we wspaniałą publiczność, która tak jak oceniająca komisja śledziła występy rówieśników, czerpiąc z ich ról dobre pomysły i praktyki, które będzie można wykorzystać za rok. Przegląd miał zatem spełnić oczekiwania organizatorów, ale przede wszystkim zachęcić uczniów do odkrywania zamiłowania do teatru, ale także poznawania własnej tożsamości narodowej.
Projekt przyjął się, a to oznacza, że będzie realizowany rokrocznie i tym samym jeden dzień w szkole na pewno będzie typowo teatralny, a jednocześnie konkursowy, bowiem spotkanie przypomnijmy miało charakter przeglądu, stąd też mimo szerokiej rozpiętości wiekowej i tematycznej komisja wyłoniła najciekawsze grupy III edycji spotkania "Ja i Mały Teatr".  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.