2011-11-09 10:24: Barbara Ciwoniuk na spotkaniu z bartoszycką młodzieżą
Książki Barbary Ciwoniuk to pełne ciepła i humoru opowiadania skierowane do młodzieży, dlatego też ta grupa społeczna była głównym odbiorcą spotkania autorskiego z pisarką, które odbyło się oczywiście w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach.
Twórczość Barbary Ciwoniuk nie od razu związana była z historiami, w których głównymi bohaterami była młodzież. Mimo to autorka szybko zorientowała się, że do młodzieży, głównie tej gimnazjalnej trafia najszybciej ze swymi książkami, stara się zrozumieć ich problemy i wspólnie z czytelnikiem szuka rozwiązania na nurtujące taką młodzież problemy. Stąd z biegiem czasu na rynku pojawiały się kolejne powieści autorki, zdecydowanie skierowane do młodych odbiorców.
Autorka pisze o młodzieży i dla młodzieży, dlatego jej książki są tak chętnie kupowane i wypożyczane w bibliotekach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.