2011-11-09 10:22: Siatkówka w wykonaniu młodych zawodniczek
Tym razem rozegrany został turnieju piłki mini siatkowej dziewcząt w "trójkach" i "czwórkach"o puchar dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury, który został rozegrany na sali sportowej w SP nr 7 oraz w ZSP nr 1 im. Kresowiaków.
Turniej o randze ogólnopolskiej został rozegrany przy współudziale aż czternastu chętnych do zwycięstwa zespołów dziewczęcych. Na sali sportowej gospodarzy spotkania swoje mecze rozegrały drużyny z Braniewa, Elbląga, Dobrego Miasta, Górowa Iławeckiego, Mrągowa, trzy zespoły z Gdyni, ponadto zespół z Olsztyna, Kętrzyna, Węgorzewa, oraz trzy zespoły z Bartoszyc.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.