2011-11-02 11:03: wolontariusze na rzecz domowego hospicjum
Znicze i ten symboliczny płomień to nieodzowne elementy dnia Wszystkich Świętych, nabywamy je wręcz hurtowo, by w ten szczególny listopadowy dzień rozświetliły one groby bliskich, stąd też wśród sprzedających znicze pojawili się również wolontariusze z Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Opieki Paliatywnej, którzy w ten sposób na deptaku kolejny rok z rzędu zbierali datki na rzecz domowego hospicjum w Bartoszycach.
Akcja powtarzana jest rokrocznie, bowiem to jeden z niewielu sposobów, by pozyskać środki finansowe na domowe hospicjum działające w naszym mieście. Dzięki takim akcjom co raz więcej mieszkańców Bartoszyc dowiaduje się o działalności Stowarzyszenia, zaczyna je wspierać finansowo bądź własnym zaangażowaniem i czasem, a w ostateczności korzysta z pomocy świadczonej przez hospicjum. Wolontariusze datki ze sprzedanych zniczy zbierali przez blisko tydzień, i przez cały ten czas uśmiech nie schodził im z twarzy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.