2011-11-02 10:58: Grażyna Łobaszewska gościem WKK
Wojskowy Klub Kultury z każdym tygodniem rozkręca się coraz bardziej, dlatego też warto śledzić również ich repertuar, który jest po pierwsze bardzo zróżnicowany, a po drugie niezwykle ciekawy, stąd na uwagę zasługuje minione tam spotkanie z Grażyną Łobaszewską w roli głównej.
Ostatnio publiczność zgromadzona w Wojskowym Klubie Kultury bawiła się przy skeczach kabaretowych, tymczasem repertuar na scenie został zupełnie zmieniony i potok słów wydobywał się z artystów tylko i wyłącznie przy muzyce. Tym razem spotkanie było typowo koncertowe, które rozpoczęło się od występu zdolnych bartoszyczanek na co dzień trenujących pod okiem Krzysztofa Kowalskiego, czyli trio z zespołu "Rosenthal". Dziewczyny występując jako support przed znaną gwiazdą świata muzyki, pokazały się z jak najlepszej strony próbując tym samym wprowadzić publiczność w nastrój i przygotować ją do właściwego odbioru następnych utworów już w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej.
Artystka odwiedziła Wojskowy Klub Kultury na zaproszenie organizatorów, którzy chcieli stworzyć dla bartoszyckiej publiczności nastrój wyjątkowy, ale przede wszystkim pod hasłem muzyki z górnej półki, bowiem Grażyna Łobaszewska taki rodzaj muzyki właśnie reprezentuje.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.