2011-11-02 10:55: Dzień Latawca przy jeziorku miejskim
W taką słoneczną jesienną pogodę, gdy podmuch wiatru jest nieco silniejszy, każdy powinien zachwycić się tą formą spędzania wolnego czasu, począwszy od stworzenia latawca po jego kontrolowane puszczenie w obłoki. Na pomysł organizacji wspólnej zabawy z latawcami wpadli zatem uczestnicy oraz terapeuci Warsztatów Terapii Zajęciowej, który został po części zainicjowany przez starostę powiatu Wojciecha Prokockiego, nie tylko oceniającego prace w pierwszym konkursie latawców.
Faktem jest, że własnoręcznie zrobiony latawiec i jego próba lotu zawsze jest bardziej emocjonujące niż latawiec kupiony i często podczas lotów nietrwały. Ten konkurs, który był pierwszym w historii Bartoszyc, wywołał zatem nie lada wrażenia, uczestnicy nie tylko starali się stworzyć ciekawe latawce, ale także techniczne rozwiązania, by ich dzieło szybowało w górze jak najdłużej i prezentowało się jak najlepiej i kolorowo.
A że pogoda dopisała to i uczestnicy nie zapomnieli o dobrym humorze, by konkurs potraktować jako zabawę i inaugurację tego co będzie się działo w tym miejscu za rok, bowiem założeniem organizatorów jest rozszerzenie tej imprezy na przedstawicieli z innych placówek, szkół i ośrodków.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.