2011-11-02 10:54: Nowe propozycje taneczne w BDK
Co do propozycji na jesienne wieczory to nie brakuje ich na pewno w BDK, gdzie pojawiła sie kolejna opcja i stworzenie nowych grup tanecznych, które prężnie rozwijać się będą pod okiem Aleksandry Jaworskiej zawodowej tancerki z Kieleckiego Teatru Tanecznego, a obecnie z Lidzbarka Warmińskiego.
Nie ma co ukrywać, że BDK pięknieje pod każdym kątem, nie tylko jeśli chodzi o wnętrze budynku, ale przede wszystkim o program zajęć jaki ma do zaoferowania dla mieszkańców Bartoszyc i okolic. Tym razem Dom Kultury wychodzi z inicjatywą taneczną, bowiem do zespołu instruktorów dołączyła zawodowa tancerka z obszernym programem zajęć, który po części pokazany został na spotkaniu promocyjnym w ubiegły piątek.
Planowane zajęcia odbywać się będą cyklicznie w zależności od liczby uczestników, zostaną stworzone specjalne grupy, które przy własnej determinacji już niebawem będą tak samo wykonywać układy choreograficzne jak grupa występująca podczas spotkania promocyjnego. Opiekę nad uczestnikami sprawować będzie wspomniana Aleksandra Jaworska, która ma nie tylko mocne doświadczenie zawodowe, ale również w dziedzinie prowadzenia warsztatów, które z góry mają założony swój harmonogram.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.