2011-10-26 15:56: Tydzień kariery w Bartoszycach
Kolejny rok z rzędu sprawdziła się organizacja na Warmii i Mazurach Tygodnia Kariery Zawodowej, a wraz z nim szeregu spotkań młodzieży również bartoszyckiej z doradcami zawodowymi, przedsiębiorcami, a także pracownikami poradni psychologiczno-pedagogicznej na różnych konferencjach. W bartoszyckich spotkaniach dyskusyjnych udział wzięła głównie młodzież z ostatnich klas wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.
Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących odbiorców działań zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Przeciwnie – ideą przewodnią koncepcji jest pomoc każdemu, w każdym momencie jego życia, zgodnie z założeniami całożyciowego poradnictwa i zasadą uczenia się przez całe życie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.