2011-10-26 15:55: Powstanie Centrum Wolontariatu
O tym, że w Bartoszycach ludzie chętnie biorą udział we wszelkich akcjach charytatywnych wiadomo jest nie od dziś, ale też nie od dziś wiadomo, że na naszą pomoc ktoś czeka każdego dnia, nie tylko sporadycznie. Stąd innowacyjny pomysł trzech bartoszyckich grup wolontariuszy z Opieki Paliatywnej, Stowarzyszenia NORA, oraz Wolontariuszy 50+, by stworzyć w Bartoszycach Centrum Wolontariatu działające na co dzień, i skupiające zarówno wspomniane środowiska ludzi, ale także członków pozostałych organizacji pozarządowych, działających na terenie miasta.
Zatem założeniem Centrum jest nie tylko chęć niesienia pomocy innym, ale przede wszystkim połączenie sił różnych środowisk we wspólnym działaniu, by tym samym móc stworzyć miejsce do którego łatwo można dołączyć i trafić szukając pomocy w trudnych chwilach. W Bartoszycach chęć stworzenia Centrum zgłosiło już kilka grup społecznych, w tym m.in.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.