2011-10-26 15:54: Ekodomki okiem bartoszyckich mieszkańców
Temat ekodomków nabiera tempa, od samego pomysłu zgłoszonego przez Krzysztofa Borysa z ZGO, zawiązania współpracy ze SM Budowlani, i dalszych czynności mających na celu usytuowanie tych pawilonów na bartoszyckich osiedlach mija zaledwie rok, a już są konkretne efekty. Projekt uzyskał już niezbędne pozwolenia, stąd też, by po raz kolejny przybliżyć mieszkańcom temat ekodomków, ZGO wyszedł z inicjatywą zorganizowania wycieczki do Płocka, skąd zaczerpnięty został pomysł.
W wycieczce typowo informacyjnej udział wzięli zainteresowani tematem mieszkańcy Bartoszyc, radni, a także grupa gimnazjalistów z ZS nr 1. Głównym celem było bliższe przyjrzenie się pawilonom, a także rozwianie wszelkich wątpliwości, czy takie ekodomki sprawdzą sie na naszych osiedlach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.