2011-10-26 15:51: Koncert na rzecz hospicjum
"Hospicjum to też życie", to hasło nie jest już obce bartoszyczanom, którzy po raz kolejny włączyli się lub jeszcze włączą w coroczną akcję na rzecz hospicjum domowego w Bartoszycach działające dzięki Warmińsko-Mazurskiemu Stowarzyszeniu Opieki Paliatywnej. Kolejny rok z rzędu wolontariusze ze wspomnianego stowarzyszenia pod koniec października koncertem rozpoczynają akcję sprzedaży charakterystycznych zniczy, z której dochód przeznaczony jest na rzecz hospicjum.
Poprzez koncert, w trakcie którego wystąpił duet akordeonowy Piotr i Paweł Tarasewicz, chór Pasjonata pod kierunkiem Marii Czarnej, oraz zespół Krzysztofa Kowalskiego, Stowarzyszenie próbowało dotrzeć do świadomości społecznej czym jest ich działalność, kto może z niej skorzystać, lub kto może do nich dołączyć jako wolontariusz i poświęcić swój wolny czas w słusznej sprawie niesienia bezinteresownej pomocy innym. Dodajmy tylko, że koncert jednocześnie zapoczątkował dalsze działania wolontariuszy z tego stowarzyszenia, których częściej będziemy teraz widzieć na ulicach miasta i tuż przy cmentarzach, nie tylko dzięki charakterystycznym żółtym koszulkom, ale po prostu sprzedających symboliczne znicze, z których dochód zasili konto hospicjum domowego w Bartoszycach..  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.