2005-10-02 12:39: Dni Papieskie
W niedzielę, 9 października o godzinie 15.00 w parafii Św. Jana Ewangelisty i MB Częstochowskiej obodzone będą Dni Papieskie.
Uroczystości transmitowane będą przez Naszą Telewizję. Program Inauguracji: - poświęcenie tablicy pamiątkowej, odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji rychłej beatyfikacji i kanonizacji Sługi Bożego, Jana Pawła II. W trakcie Mszy Świętej montaż słowno-muzyczny "Miłość mi wszystko wyjaśniła" zaprezentuje młodzież lednicka oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 1 przygotowana przez ks.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.