2011-10-26 15:47: Kolejny raz kabaretowo w BDK
Repertuar BDK jest co raz bardziej atrakcyjny dla mieszkańców, kolejny weekend był tego przykładem, bowiem m.in. wieczór uświetniony został występem znanego w świecie rozrywki "Kabaretu pod Wyrwigroszem".
To kabaret z wieloletnim stażem, dlatego ich widowisko nigdy nie jest do końca przewidywalne, ale z drugiej strony jak ma być, skoro spektakl zawsze odbywa się z udziałem publiczności, i dopiero ta jest tak naprawdę nieprzewidywalna. Po stronie widowni zasiada szereg ludzi z większym, bądź mniejszym poczuciem humoru, i należy tak poskładać skecze, by każdy z nich czuł się usatysfakcjonowany czasem spędzonym w towarzystwie popularnego Kabaretu Pod Wyrwigroszem.
Nazwa grupy kabaretowej jest dość zawiła, ale równie zawiła jest i historia ludzi, którzy postanowili wspólnie działać na szerokim rynku satyrycznym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.