2011-10-26 15:41: II Sępopolskie Śpiewania ponownie udane
Na to radosne spotkanie mieszkańcy Sępopola czekają długie miesiące, nie mówiąc o tych, którzy tego dnia występują przed swymi znajomymi, rodziną, czy sąsiadami, mowa oczywiście o integracji jaka tworzy się w tamtejszym Domu Kultury w ramach "Sępopolskiego Śpiewania".
Już pierwsza edycja "Sępopolskiego Śpiewania", która odbyła się w roku ubiegłym, zrobiła zarówno wśród publiczności jak i wykonawców furrorę. Jedni byli zadowoleni z własnego w tym przedsięwzięciu udziału, druga grupa, że wykonawców mogła poznać z zupełnie innej strony. Nie inaczej było zatem podczas tegorocznej drugiej edycji.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.