2011-10-19 12:11: DEN w Elblągu z udziałem bartoszyckich pedagogów
W naszym województwie jest ponad 22 tysiące nauczycieli, którzy codziennie uczą blisko 213 tysięcy uczniów w ponad 2 tysiącach szkół różnego szczebla. Każdego dnia wkładają oni ogrom pracy i zaangażowania, by osiągnąć nie tylko sukces zawodowy nauczyciela, ale przede wszystkim by być dumnym ze swej taktyki przekazywania wiedzy uczniom, którzy są jedynym odzwierciedleniem ich pracy. Sukcesy uczniów są zatem najważniejszą nagrodą w ich zawodzie, co z kolei przekłada się na indywidualne wyróżnienia nauczycieli w instytucjach nadzorujących.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-10-20 11:30, dodał: zniesmaczony
Justyna Lewicka-Binięda z Poradni. Czyżby synowa dyrektorki ? Znowu nepotyzm ? Nie ma to jak dbać o rodzinkę pani Radno z PO. Prawda ?

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.