2011-10-19 12:08: Spotkanie nauczycieli w ZS nr 1
Tego uroczystego dnia, czyli 14 października, gdy z góry wiadomo komu należy składać życzenia i kogo obdarować symbolicznym kwiatkiem, atmosfera w szkole jest podniosła. Wszyscy pracownicy szkoły obchodzą wtedy swoje święto, stąd coroczna uroczysta akademia w auli z udziałem kadry oraz uczniów mocno zaangażowanych w to, by dzień w szkole był inny niż zwykle.
W Zespole Szkół nr 1 im Romualda Traugutta w Bartoszycach, jak co roku, przygotowano zatem uroczystość, podczas której uczniowie mieli możliwość podziękowania za codzienny trud nauczycieli. Obecnością swoją spotkanie uświetnili przedstawiciele władz: w tym zastępca burmistrza Bartoszyc Aneta Mazur, Przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Kiszluk oraz radny Lech Darski, którzy złożyli obecnym i byłym pracownikom szkoły życzenia wytrwałości , cierpliwości i owocnej pracy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.