2011-10-19 12:07: Sekcja emerytów ZNP także obchodzi swoje święto
Prawdziwy nauczyciel z powołania nigdy nie przestaje nim być, nawet wtedy gdy jego życie zawodowe dobiega końca i czas przejść na zasłużoną emeryturę. Dlatego też wielu z nich wstępuje wówczas w szeregi emerytów Związku Nauczycielstwa Polskiego, by móc jeszcze aktywnie cieszyć się życiem i tym samym świętować co roku Dzień Edukacji Narodowej.
Spotykają się, by powspominać, by uzupełnić swe wiadomości dotyczące bieżącej sytuacji w oświacie, by porównać je z czasami, gdy oni wówczas wykonywali swój zawód, ale przede wszystkim, by móc spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, mowa o emerytach zrzeszonych w Związku Nauczycielstwa Polskiego m.in. w Bartoszycach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.