2011-10-19 12:04: Urząd Miasta zwycięski w konkursie Quality International 2011
Po raz kolejny Urząd Miasta Bartoszyce otrzymał medal i dyplom w konkursie Quality International 2011 organizowanym przez Redakcję Forum Biznesu. To już piąta edycja konkursu, a na uroczystej Gali w Poznaniu spotkali się Laureaci wyłonieni w 3 kategoriach: Produkt Najwyższej Jakości, Zarządzanie Najwyższej Jakości oraz Usługa Najwyższej Jakości, w której to wyróżniono nasze miasto.
Konkursowi organizowanemu po raz piąty patronuje zwykle Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polskie Forum ISO 9000. W konkursie przyznawane sa nagrody w trzech kategoriach, a mianowicie Usługa Najwyższej Jakości, Produkt Najwyższej Jakości, i Zarządzanie Najwyższej Jakości oraz w 4 podkategoriach odnoszących się do wielkości zatrudnienia do 10 osób, do 100, do 500 i powyżej 500 pracowników.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.