2011-10-19 12:00: Klub Podróżnika śladami państwa Białeckich
Mimo że sezon turystyczny pomału dobiega końca, w Bartoszycach przybrał szybkie tempo, bowiem po raz kolejny zaprosił na wspólną wyprawę od Lwowa po Czerniowce, od Żółkwi po Chocim, tym razem z głównym udziałem Haliny i Andrzeja Białeckich.
Tegoroczny sezon w klubie podróżnika jest bardzo intensywny i napięty programowo. Uczestnicy spotkań mają w zapasie szereg wypraw, a przede wszystkim wspomnień z różnych podróży, którymi chcieliby się podzielić z innymi, a przede wszystkim zachęcić bez względu na pogodę do odwiedzenia tych miejsc indywidualnie. Każdy na swój sposób prezentuje dany obszar, stąd klubowicze wędrują wręcz po całym świecie, w bibliotece, gdzie się spotykają co prawda palcem po mapie, ale w myślach kształtują swoją wizję na kolejną podróż.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.