2011-10-19 11:58: Rocznica 75 pułku zmechanizowanego
Taka okrągła rocznica wymaga większej uroczystości, ale przede wszystkim spotkania się ludzi dla których ma ona znaczenie, a wszystko dotyczy sformowania 60 lat temu 75 pułku zmechanizowanego w Bartoszycach, który na terenie obecnej 20 BBZ stacjonował przez 38 lat.
Żołnierz zawsze pamięta w jakiej jednostce czy pułku służył, dla wielu służba była przecież początkiem życia dorosłego, ale przede wszystkim życia zawodowego. Stąd w miarę możliwości nikt nie omija koleżeńskich spotkań rocznicowych, bowiem jest to jedyna okazja do odnowienia starych kontaktów, powspominania i wspólnego uczczenia ważnych dla zainteresowanych dat. Ostatnią okazją dla której zjechali na teren bartoszyckiej jednostki żołnierze rezerwy była 60 rocznica sformowania w Bartoszycach 75 pułku zmechanizowanego.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.