2005-09-30 14:37: Wypadek na drodze Nr 51
W piątek, 30 września około godziny 12-ej na odcinku drogi od granicy państwa do Bezled doszło do wypadku, w którym na miejscu zginęły dwie osoby, trzecia doznała poważnych obrażeń, ale jest przytomna. Według informacji udzielonych przez rzecznika prasowego bartoszyckiej policji, asp. sztab. Henryka Sołodki, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2005-10-01 22:22, dodał: asia
moim zdaniem nie wolno jeździć tak szybko!!!! też mi ja=est bardzo przykro że oni zmarli a nie przeżyli
2005-10-04 14:28, dodał: KACPER
TO TRAGEDIA DLA CALEJ RODZINY.WYRAZY WSPOLCZUCIA. PO CO TE DRZEWA PRZY DRODZE??WIEKSZOSC LUDZI GINIE WLASNIE NA DRZEWACH.MOZE KTOS BY O TYM POMYSLAL...
2005-10-04 23:17, dodał: Baldi
to nie takie proste.. wycinka drzew spowoduje, ze bedzie wieksze stezenie spalin w powietrzu. dodatkowo drogi beda nieocienione i w miejscach, ktore nie byly dawno remontowane smola sluzaca do zalepiania dziur sie po prostu roztopi ;) technologia budowy naszych drog ciagle zaskakuje, prawda? ;) STOP piratom drogowym.
2005-10-05 21:40, dodał: Mycha
[*] wyrazy wspołczucia :( i szybkiego powrotu do zdrowia dla kolegi.
2005-10-20 20:41, dodał: Asia
Jeżdzę już 21 lat. Nie mam mandatu ani punktu karnego. Tak!!!!! to prawda. Można tak!!! Zdaję sobie sprawę że to tragedia dla rodziny. Ale ten, który przeżył, jak dobrze wiem, to był kierowcą. I z czystym sumnieniem odebrałabym mu dożywotnio prawo jazdy i jak wydobrzeje wsadziła na kupe lat do paki, niech posiedzi za zabicie dwojga ludzi, bandyta jeden!!!! Czy zastanowił się jak wciskał gaz co robi???!!! Słów mi brak na niego!!Wcale mi go nie żal!!!Współczuję rodzinom tych co zginęli, nie jemu. On wróci do zrowia i powiniem za to słono zapłacić.Drogi mamy paskudne więc gdzie z takimi prędkościami na nasze drogi!! Do Niemiec na autostradę trzeba było jechać, tam nie ma ograniczeń, bo u nas jest 130 tylko. Dla mnie to morderca, bandyta, zabił świadomie dwoje ludzi!!!To on wciskał pedał gazu, napewno uczono go czym kończy się nadmierna prędkość. Bałabym się dać mu rower a co dopiero samochód. Dla mnie to człowiek skończony.
2005-10-23 17:11, dodał: GOSIA
jak jesteś taka mądra,to skątaktuj sie z policją bartoszycką, a najlepiej ze strażą graniczną,która za nimi jechała i jest najbardziej wiarygodnym światkiem tego "wypadku"- bo to był nieszczęśliwy wypadek dla wswzystkich.Kierowca nie jest nie jest ustalony nawet przez policje.A Ty jesteś bez serca,bo nawet nie współczujesz rodzinie,a zwłaszcza żyjącemu uczestnikowi wypadku,który nawet nie wie i nie zdaje sobie sprawy-kto go namówił na taką przejażdżkę.W ogóle nie wiesz co znaczy nie szczęśliwy wypadek.Nie życze Ci tego!!!!!!!!P.S. to był komentarz do Asi!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.