2011-10-05 10:33: XI sesja Rady Miasta
XI zwyczajna sesja Rady Miasta tym razem rozpoczęła się od oficjalnej części, która poświęcona była laureatom konkursów w ramach ogólnopolskiej kampanii pod nazwą "Zachowaj trzeźwy umysł". Głównym powodem zaproszenia młodych ludzi na sesję było wręczenie im szczególnych wyróżnień i oficjalne przedstawienie ich całemu miastu, by nadal godnie mogli reprezentować swoją postawę w codziennym życiu młodzieży i być dla nich dobrym przykładem.
Dalsza część obrad skupiona była już według standardowego porządku obrad, stąd informację z działalności między sesjami przedstawił burmistrz miasta Krzysztof Nałęcz. Ponadto radni otrzymali informacje o wynikach działalności spółek z udziałem Gminy Miejskiej tj.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.