2011-10-05 10:30: Wizyty bartoszyczan w miastach partnerskich
Bartoszyce podpisując umowy partnerskie z miastami za granicą mają za zadanie za pośrednictwem przedstawicieli odwiedzać i na bieżąco śledzić sytuację partnerów, by móc tym samym propagować tam, a następnie w swoim środowisku dobre pomysły i rozwiązania służące całemu społeczeństwu. Stąd też ostatnio skumulowały się dwie wizyty u partnerów, a mianowicie w Verden na Litwie oraz w Nienburgu w Niemczech.
Od lipca bieżącego roku przedstawiciele Bartoszyc kilkakrotnie odwiedzali miasta partnerskie, w tym Pioniersk, Berezne, Bagriatonowsk, i ostatnio Nienburg oraz Varena na Litwie. Każda wizyta ma na celu utrzymanie dobrych stosunków partnerskich, ale również okazję do zobaczenia jak w tych miastach funkcjonują jednostki o tym samym charakterze działalności.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.