2011-10-05 10:29: Młodzież z Niemenczyna w ZSP nr 1 w Bartoszycach
Nie po raz pierwszy w ZSP nr 1 im. Kresowiaków gościła młodzież z wileńszczyzny, to oczywiście wynik realizowanych projektów, których głównym założeniem jest podtrzymanie nowej tradycji zrodzonej od momentu nadania bartoszyckiej szkole imienia, ale także poznania historii kresów, jak mówi przewodnie hasło szkoły, bo to Polska właśnie. Stąd kilkudniowy pobyt w Polsce, bardzo napięty programowo upłynął u nas młodzieży z Niemenczyna, czyli drugiej strony projektu.
Istotnym założeniem tej edycji realizowanego projektu było poznanie historii Polski tej na stałym terytorium, ale także tej Polski na Litwie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.