2011-10-05 10:24: V Otwarty Turniej w "Piłkarzyki"
Tym razem rozstawione stoły do gry w piłkarzyki nikogo nie zdziwiły, bowiem od dawna organizatorzy czyli Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, zapraszali wszystkich do udziału w V już Otwartym Turnieju w "Piłkarzyki", którego tegoroczna edycja odbyła się na platformie po lodowisku na boisku przy ul. Korczaka.
Udział w V Otwartym Turnieju w "Piłkarzyki" zależał tylko i wyłącznie od chęci uczestników, bowiem organizatorzy w regulaminie nie zapisali żadnych szczególnych warunków do zgłoszenia się. Należało zatem mieć szczere chęci dobrej zabawy i współzawodnictwa, no i oczywiście partnera do dwuosobowego składu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.