2011-09-27 13:33: Stowarzyszenie "Rubin" ponownie zaprosiło do akcji
Nie po raz pierwszy Bartoszyckie Stowarzyszenie na Rzecz Honorowego Krwiodawstwa, Dawstwa Szpiku Kostnego i Dawców Organów "Rubin", działające tak naprawdę od niedawna, zaprosiło mieszkańców Bartoszyc i okolic do udziału w swojej akcji. Tym razem obiekt, w którym każdy chętny mógł oddać krew stanął na Placu Konstytucji 3 Maja, tak, by był zauważalny i wywołał refleksję wśród wszystkich przechodniów, mimowolnie z każdą minutą zasilających szeregi uczestników akcji. Z każdą akcją, a było ich już sześć poszerza się grono wolontariuszy działających w Stowarzyszeniu, ale przede wszystkim zwiększa się liczba osób chętnych do udziału i oddania na rzecz innych najcenniejszego daru jakim jest krew, niezastąpiony lek w wielu trudnych sytuacjach życiowych pacjentów szpitala.
Dzięki temu, że członkowie Stowarzyszenia są bardzo otwarci, udzielają tym niezdecydowanym konkretnych informacji o akcji, ale także o używanym sprzęcie, personelu ambulansu, liczba chętnych do oddania krwi automatycznie rośnie i tak jest przy każdej akcji.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.