2011-09-27 13:30: Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego
Zwykle niedziele w Bartoszycach upływają nam standardowo, ale ta ostatnia będąca pierwszą niedzielą pięknie zapowiadającej się jesieni była wyjątkowa. Przede wszystkim nie brakowało słońca, a tym samym wielkiej ochoty na rodzinne spacery, które tym razem skumulowały wszystkich w centrum miasta, bowiem przy fontannie po raz pierwszy odbył się Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego, który w tym miejscu pojawił się z inicjatywy BDK.
Można było zobaczyć wiele kolorowych stoisk i produktów, a co najważniejsze kupić, bo wiele z prezentowanych przysmaków z daleka kusiło już swoim zapachem. I o ile smakołyki cieszyły sie ogromnym zainteresowaniem, o tyle nie mniejsze znaczenie odegrały barwne stoiska z twórczością ludową, stąd wiele osób chętnie kupowało serwety, ozdoby do kuchni, czy na stół, lub po prostu pamiątkowe gadżety z jesiennego jarmarku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.