2011-09-27 13:28: Najbliższe wieczory z Klubem Podróżnika
Wakacje ponownie zapaliły członków Klubu Podróżnika do wypraw tych dalekich i tych bliskich, które teraz podczas długich jesiennych, a potem i zimowych wieczorów będą skrupulatnie przygotowywane do prezentacji w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie ponownie rozpoczął się sezon klubowiczów.
Dobre pomysły same się utrzymają, to zdaje się dewiza inicjatorów spotkań Klubu Podróżnika, który ma już rok i ciągle mnóstwo pomysłów do wspólnych spotkań z wyprawami, może dla oglądających palcem po mapie, ale dla prezentującego daną podróż z wrażeniami, które potem zachęcają innych do dalekiej czy też bliskiej wycieczki. Po wakacyjnej przerwie powracają zatem cykliczne spotkania podróżników, którzy sezon wykorzystali maksymalnie i znowu mają powody do spotkań.
I już wiadomym jest, że lista chętnych do opowiedzenia o swojej podróży jest napięta, ale nie oznacza to, że jest zamknięta, tu panują zdrowe zasady i każdy ma szansę na swoją historię z wyprawy. Nie ma znaczenia ani miejsce, ani odległość, liczy się jedynie chęć wspólnego przeżywania i zachęcenia tych mniej odważnych do opuszczenia na czas podróży swych domów i skupienia uwagi na rzeczach mniej rutynowych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.