2011-09-27 13:27: Jubileusz "Inicjatywy" w koncertowym klimacie
To już dziesięć lat jak w naszym mieście funkcjonuje Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Społecznych "Inicjatywa", stąd też ten jubileusz nie mógł odbyć się bez echa. Główna uroczystość odbyła się zatem w BDK, przy współudziale członków Stowarzyszenia ale także mieszkańców, oraz przedsiębiorców dla których Stowarzyszenie pracuje.
Stowarzyszenie powstało z inicjatywy ludzi, którzy w Bartoszycach chcieli zmian na arenie naszego lokalnego środowiska począwszy od sytuacji przedsiębiorców, po sprawy wszystkich mieszkańców. Stąd też we wrześniu 2001 roku Stowarzyszenie otrzymało wpis do Krajowego Rejestru Sądowego i od tego czasu rozpoczęło swoją działalność pod oficjalną nazwą Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Społecznych "Inicjatywa".  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.