2011-09-27 13:22: Tenisowe rozgrywki wyłoniły finalistów
I Bartoszyckie Mistrzostwa w Amatorskim Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR okazały się dobrą sportową rozrywką dla bartoszyczan, którzy stanęli do rywalizacji o najwyższe miejsca na podium poczynając od udziału w krótkiej szkółce tenisa, a następnie w typowych rozgrywkach na orlikach. Do turnieju zgłosiło się aż 55 mężczyzn i 5 kobiet.
W turnieju drużyny spotykały się na różnych orlikach w zależności od ich dostępności. Oczywiście najwięcej uczestników pojawiło się na orliku przy ZS nr 1, ale w całą inicjatywę zaangażowani byli animatorzy również pozostałych obiektów sportowych na terenie Bartoszyc.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.