2011-09-27 13:15: Kajakowe Wyścigi Australijskie na Łynie po raz VIII
Sportową rywalizację można było oglądać w minioną niedzielę na rzece Łynie, a dokładniej na trasie między bojami w ramach organizowanych tam co roku regat kajakowych z udziałem kajakarzy amatorów, ale walczących do ostatniej chwili o zwycięstwo.
Tegoroczne kajakowe wyścigi australijskie na rzece Łynie odbyły się przy zdecydowanie mniejszej frekwencji, jeżeli chodzi o startujących zawodników, być może potencjalni chętni uczestnicy przestraszyli się późnego terminu zawodów i jesiennej pogody, ale jak się okazało ta akurat sprawiła wszystkim miłą niespodziankę. Bez względu zatem na mniejszą liczbę zawodników wyścigi odbyły się zgodnie z planem, a zasadą zawodów było pokonanie trasy na rzece Łynie w pobliżu mostu przy ul. Prusa między ustawionymi bojami.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.