2011-09-14 09:47: Warsztaty biznesowe Allegro
Zupełnie inne niż dotychczas warsztaty, w dodatku organizowane przez ludzi spoza Bartoszyc zostały przeprowadzone na Placu Boh. Westerplatte. Przywykliśmy, że gdy w centrum miasta zatrzymuje się ogromny autokar, to albo jest to punkt krwiodawców, albo widziana już wcześniej kuchnia mobilna, ale tym razem było inaczej bowiem spotkanie dotyczyło warsztatów biznesowych prowadzonych przez zespół specjalistów z Allegro.
Na terenie całego województwa trwa prospołeczna akcja Akademii Allegro z zakresu prowadzenia działalności drogą internetową.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.