2011-09-06 16:15: Kto będzie reprezentował nasz powiat w wyborach 9.X?
Wybory do Sejmu i Senatu RP zostaną przeprowadzone już 9 października. Mieszkańcy powiatu bartoszyckiego będą wybierać spośród kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 34, natomiast do Senatu z okręgu nr 84. Oczywiście swój głos bartoszyczanie będą oddawać w obwodowych komisjach wyborczych usytuowanych na terenie miasta, przy czym nowe przepisy wprowadzają możliwość korespondencyjnego oddawania głosów, co dotyczy osób niepełnosprawnych mogących skorzystać z tego przywileju przy komisji w Przedszkolu Integracyjnym nr 4.
Przed komitetami wyborczymi stoi teraz najtrudniejsze zadanie, a więc przekonania wyborców do oddania głosu na ich reprezentantów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.