2011-09-06 16:12: 72 rocznica wybuchu II wojny światowej
1 wrzesień to nie tylko początek roku, to od 72 już lat dzień rocznicowy, w którym wracamy do historii i wybuchu II wojny światowej, wydarzenia, które choć bolesne daje nam teraz poczucie bezpieczeństwa i życia w zupełnie innej rzeczywistości.
Rok temu przy pomniku na Placu Boh. Westerplatte w Bartoszycach było zdecydowanie ciszej, zaledwie kilka osób, które pamiętały i w ten sposób zapoczątkowały nowy zwyczaj w naszym mieście, by obecnie móc się spotkać w szerszym gronie z udziałem przedstawicieli władz, ale przede wszystkim mieszkańców, którzy pozytywnie zareagowali na apel organizatorów. Wspólna organizacja tego apelu, który rokrocznie będzie odbywał się 1 września na Placu Boh.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.