2011-09-06 16:08: Wielka Gala Operetki w BDK
Zupełnie inny charakter spotkania, również zapewniony przez BDK jako organizatora, miał miejsce już na sali widowiskowej. Po raz pierwszy w Bartoszycach publiczność miała okazję uczestniczyć w koncercie z operetką w roli głównej, i trzeba przyznać, koncert przypadł do gustu wszystkim przybyłym, a to za sprawą grupy Operus Arte, w składzie Dorota Makulec sopran, Paweł Wytrążek tenor, oraz Piotr Żukowski piano.
W przeciwieństwie do poprzedniego koncertu plenerowego na Placu Boh. Westerplatte, to spotkanie miało już konkretny odbiór ze strony publiczności, która na koncert przyszła bo chciała.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.