2011-08-30 12:50: XI LOFAN ponownie udany
Takiej atmosfery życzyłby sobie każdy koncert w Bartoszycach, ale nie każdy jest z kolei tak kameralny i już z tak zdyscyplinowaną publicznością, której można zaserwować niepowtarzalne wrażenia i muzykę, na którą czekają. XI edycja Lofanu, bo o nim mowa, co prawda przechodzi do historii, ale za to z bardzo pozytywnymi wspomnieniami.
Na co dzień szkoła jak szkoła, a przed nią boisko, wykorzystywane czasem do gry, czasem do miejsca gdzie można zaparkować samochód, albo po prostu odpocząć między lekcjami, ale w czasie wakacji, a konkretnie w czasie jednego wyjątkowego wieczoru, to miejsce zmienia swój charakter i wszystkich przybyłych zachęca do wspólnej plenerowej imprezy, jaką jest LOFAN. To koncert, którego historia zapisała w tym roku już jedenastą edycję, i która tradycyjnie odbyła się na terenie LO im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.