2011-08-23 13:39: Warsztaty teatralne z Urszulą Gryczewską w BDK
Wakacyjny czas każdy wypełniał zgodnie z zasadą czyli tak jak chciał, i albo bartoszyczanie beztrosko odpoczywali na kanapie czy na plaży, albo mimo wszystko ten wolny czas przeznaczali na rozwijanie swoich pasji. Do tej drugiej grupy na pewno zaliczają się uczestnicy warsztatów teatralnych pod kierunkiem Urszuli Gryczewskiej.
Po warsztatach cyklicznie prowadzonych w BDK zamiłowanie teatrem wśród naszych mieszkańców systematycznie rośnie, i nie chodzi wyłącznie o sam odbiór teatru jako widza, lecz jako osoby odgrywającej role na scenie. Tym razem do sztuki aktorskiej i teatru uczestników dwutygodniowego programu szkoleniowego przekonywała Urszula Gryczewska, bartoszyczanka z pochodzenia, a od wielu lat aktorka Teatru im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.