2011-06-29 09:47: Koniec roku szkolnego 2010/2011
Ubiegły tydzień to przede wszystkim najmilszy przełom dla wszystkich tych, którzy wyczekują lata. W grupie najbardziej zainteresowanych są oczywiście uczniowie, którzy z radością zakończyli kolejny rok szkolny i tym samym rozpoczęli upragnione dwu, a czasem trzymiesięczne wakacje.
Nic tak nie cieszy uczniów, jak szkolny dzwonek, i niekoniecznie ten po ostatniej lekcji, ale ten który dzwoni ostatni raz przed wakacjami, które notabene rozpoczęły się na dobre. Na ten ostatni szkolny apel wszyscy idą z ulgą, i już bez stresu, chyba że wiedzą, iż świadectwo z ocenami nie wygląda tak, jak by sami tego chcieli.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.