2011-06-29 09:46: Polonez zakończył edukację w „trójce”
Uroczysty koniec roku szkolnego co roku ma miejsce w Szkole Podstawowej nr 3, a jego wyjątkowy charakter zwykle przejawia się na popołudniowym apelu połączonym z pożegnaniem blisko setki szóstoklasistów. To jedyna szkoła w mieście, w której powstał oryginalny pomysł na pożegnanie szóstoklasistów.
Od kilku lat w Szkole Podstawowej nr 3 uroczysty apel kończący edukację w tej szkole uczniów klas szóstych, odbywa się popołudniu, co wiąże się z konieczną obecnością na nim nie tylko uczniów, ale również ich najbliższych, będących świadkami niepowtarzalnego wydarzenia na dziedzińcu szkolnym. Oczywiście kulminacyjny punkt tego spotkania poprzedzony jest oczekiwaniem, ale wypełnionym dodatkowymi wrażeniami, głównie za sprawą uczniów, którzy swoimi szkolnymi osiągnięciami sprawiają, że apele są co raz dłuższe i wzruszające.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.