2011-06-29 09:44: Najlepsi uczniowie z powiatu i gminy
Na miano takiego tytułu, a więc najwybitniejszego ucznia, wyróżniającego się w nauce, ale także postawie, pracuje się nie tylko w momencie wystawiania przez nauczycieli ocen końcowych, a przez cały rok szkolny. To wyróżnienie jest zatem dumą dla samych uczniów, którzy najlepiej wiedzą, jak wiele wkładają w codzienną naukę, ale także dla ich nauczycieli prowadzących, czy, a może przede wszystkim rodziców, jak zdolne dzieci mają przy sobie.
Formułę wręczania wyróżnień po raz trzeci zorganizowało starostwo powiatowe, by oficjalnie wskazać innym uczniom wzór do naśladowania, wzór na to jak być dobrym uczniem nie tylko w nauce, ale w samej postawie szkolnej społeczności. Zatem przesłanie, które towarzyszy gali, dodaje skrzydeł wszystkim wyróżnionym uczniom, by nie poprzestawać na jednym tylko wyróżnieniu, by od nowego roku szkolnego udowodnić, że ta statuetka nie była zmarnowana, wręcz przeciwnie, było krokiem do tego by wspinać się jeszcze wyżej i poprzeczkę podnosić, ku zadowoleniu samego siebie, ale także tych którzy im zaufali.
Wśród tegorocznych wyróżnionych znaleźli się: za wkład w życie artystyczne szkoły: Dagmara Leśkiewicz z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim , Arkadiusz Piskorz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.