2011-06-29 09:42: „Zielona noc” w Integracyjnym Przedszkolu nr 4
Pożegnać szkołę na dwa wakacyjne miesiące jest niczym w porównaniu z pożegnaniem na zawsze przedszkola, w którym codziennie się bawiło, podjadało, uczyło, a nawet spało, dlatego dla każdego przedszkolaka ten etap jest znaczący i stąd też wynika wyjątkowe rozstanie dzieci z Integracyjnym Przedszkolem nr 4.
W Integracyjnym Przedszkolu Publicznym nr 4 „Zielona noc” jest specjalną atrakcją dla grupy starszaków. Każdy jej uczestnik z wielką niecierpliwością oczekiwał właśnie tego dnia. Jako najstarsi przedszkolacy - dzieci z grupy Gumisie oraz dzieci z grupy Domisie - dostąpiły w tym roku szkolnym zaszczytu, już nie popołudniowej drzemki, ale nocowania w przedszkolu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.