2011-06-29 09:39: III Amatorskie Zawody Strong Man
W niedzielne popołudnie bartoszycki kwadrat, a więc Plac Konstytucji 3 Maja, zamienił się w arenę, na której swą siłę pokazywali reprezentanci czterech miast walczących o miano najsilniejszego na Warmii i Mazurach, co wynikało z rozgrywanych III Amatorskich Zawodach Strong Man.
III edycja zawodów Strong Man wypracowała już jasne zasady tego ciekawego widowiska w centrum miasta. Tym razem do walki o zwycięstwo poprzez siłowe konkurencje stanęły cztery miasta reprezentowane przez trzyosobowe zespoły siłaczy, bo tylko tacy zawodnicy mieli szansę na największe brawa zebranej publiczności. Oczywiście to Bartoszyce miały największe wsparcie ze strony publiczności, ale wielu zawodników wzbudzało podziw i po konkurencjach każdy otrzymywał gromkie brawa.
Zespoły walczyły zatem o tytuł "Najsilniejsze Miasto Warmii i Mazur" i nikt w związku z tym nie otrzymał żadnej taryfy ulgowej, liczyło się ogólne przygotowanie do zawodów, wsparcie ze strony kibiców, ale także współzawodników, którzy znając się na tyle dobrze, potrafili wymieniać się przy wykonywaniu konkurencji w odpowiednim momencie, stwarzając tym samym specyficzny charakter imprezy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.