2011-06-29 09:38: Dzień deskorolki w Bartoszycach
Co raz częściej na chodnikach, dużych placach, czy tak jak ostatnio na miejscu po lodowisku widać osoby poruszające się na deskorolkach. Zwykle też są to młodzi mieszkańcy Bartoszyc, którzy w ten sposób spędzają czas i chętnie uczą się nowych tricków z deskorolką w roli głównej, a ponieważ 21 czerwca obchodzony był Światowy Dzień Deskorolki, to również nasza młodzież pokazywała jak fajne to zajęcie.
Deskorolka, czyli deska wykonana ze sklejki, pokryta papierem ściernym, posiadająca cztery kółka mocowane do dwóch trucków, używana do rekreacji, oraz wykonywania ewolucji. Nic nadzwyczajnego, a pochłania uwagę wielu młodych ludzi, których jazda na deskorolce po prostu wciągnęła.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.